تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 4
 • بازدید دیروز 1
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 17
 • بازدید این ماه 51
 • بازدید این سال 161
 • بازدید کل 373
 • تعداد مطالب سایت 45
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


تجميل الانف

در شرایطی‌که درباره ی جراحی بینی دو به تردید می‌باشید این مقاله را بخوانید!

دکتر ظهراب شکور , فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی : جراحی زیبایی یا این که رینوپلاستی بینی امروزه بیشتر از هر زمان دیگری در مورخ خویش , قابل پیش‌بینی‌تر , دقیق‌تر و موثرتر است . با مخلوط قابل قبولی از مهارت جراحی , بافت مناسب و فوت‌و‌فن جراحی زیبایی بینی , می‌توان یک بینی ارگانیک و قشنگ به دست آورد که رخ را تا ابد قشنگ خواهد کرد .


در شرایطی‌که راجع‌به جراحی بینی دو به شک و تردید می‌باشید این مقاله را بخوانید!

پزشک معالج ظهراب شکور , فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی :


جراحی زیبایی یا این که رینوپلاستی بینی امروزه بیشتر از هر زمان دیگری در مورخ خویش , قابل پیش‌بینی‌تر , دقیق‌تر و موثرتر است . با مخلوط قابل قبولی از مهارت جراحی , بافت دلخواه و فوت‌و‌فن جراحی زیبایی بینی , می‌توان یک بینی ارگانیک و خوشگل به دست آورد که صورت را تا ابد خوشگل خواهد کرد .آیا شما هر روز به بینی خویش نگاه کرده و می پندارید برای صورت شما دلخواه است یا این که نه؟با وجود این‌که تمامی ما می دانیم که زیبایی نسبی است و در ادوار متعدد به شکل‌های مختلفی تعریف شده اما گشوده نیز در صورتی بینی بزرگی داشته باشیم , مایلیم آن را به تیغ جراحی بسپاریم , خب احتمال دارد بگویید چه اهمیتی دارااست که برای مثال کلئوپاترا در آن دوران بینی بزرگی داشته و مظهر زیبایی بوده است , استانداردهای زیبایی دوران ما گوناگون است!زیبایی بینی تاثیری انکارنشدنی در زیبایی صورت داراست چراکه یکی اصول اول زیبایی تناسب و هماهنگی اجزای صورت است و زیبایی فیس موجب ارتقاء اعتماد‌به‌نفس و قبول بیشتر شخص در جامعه خواهد بود , ممکن است از نگاه اکثری جراحی زیبایی فعالیت صحت نباشد البته همگی چیز به تصمیم شما مربوط است , مشاهده کنید حقیقتا چرا میخواهید این عمل را انجام دهید , از خودتان بپرسید که نیت حقیقی شما چیست؟ و صادقانه جواب این پرسش را پیدا فرمایید .به شما سفارش میکنیم وقتی که در شرایط ناپایدار روحی میباشید این تصمیم را نگیرید و عجولانه کار نکنید . گهگاه این فعالیت تنها راهی برای فرار و گریز شما از وضعیت و خودتان است , بعضا اشخاص نیز بینی دلخواه فیس خویش دارا‌هستند ولی تنها به‌دلیل تصویر فرضی اشتباه از تن خویش , مد یا این که چه بسا عدم خود باوری دست به کار جراحی می‌زنند .در عین اکنون جراحی زیبایی یا این که رینوپلاستی برای بخش اعظمی تعیین نیکی است به شرطی که واقع‌بین باشید و با فهم و شعور وضعیت خویش و با آگاهی بی نقص و توجه در تعیین دکتر معالج مطلوب مبادرت به جراحی نمایید . زمانی مطمئن شدید که‌این فعالیت برای شما دلخواه است و پزشکی قوی را پیدا کردید که از تجربه و عمل وی اطمینان داشتید , درمورد جور جراحی و میزان تغییراتی که میخواهید در بینی خویش بوجود آورید هم اعتنا اضطراری را به فعالیت آورید . از پزشک‌تان بخواهید با استفاده از کامپیوتر تصویر بینیی‌تان را بعد از جراحی به شما نشان دهد ولی به خاطر داشته باشید که عواملی مثل سن , جنس , ویژگی‌های نژادی , ضخامت پوست و . . . در دستیابی به سود مطلوب اثرگذار است .موارد ذیل را به خاطر داشته باشید :


1 - هیچ‌وقت در موقعیت نا مناسب روحی این عمل را انجام ندهید .


2 - جراحی زیبایی بینی یا این که تغییر تحول صورت بینی از فی مابین تمام روش‌های جراحی زیبایی , قسمتی از سخت‌ترین‌هاست و میتواند سبب ساز به بدشکلی مستمر شود , براین اساس جراح خویش را با توجه تعیین نمایید . سوای تخصص , تجربه , مهارت فنی و هنری به‌دست آوردن یک فیض عالی نا ممکن است .3 - جراحی زیبایی بینی بعضی وقت ها میتواند به‌طور چشمگیری ساختار و سبک آن را بهبود بخشد و گهگاه خیر و این بستگی به مدل بینی شما نیز داراست , پس واقع‌بین باشید .4 - اگر‌چه احتمالا شما یک سبک خاصی را بخواهید البته این را بدانید که یک بینی که روی صورت فرد دیگری احتمالا عالی به‌نظر رسد احتمالا روی صورت شما زشت یا این که قشنگ باشد . یک میزان حتما تمامی جا و برای تمامی مطلوب نیست .5 - همگی جراحی‌های عالی دستکم یک چیز مشترک دارا‌هستند و آن یک ظواهر ارگانیک است , زیرا جذاب‌ترین بینی بایستی با بقیه ویژگی‌ها و اعضای صورت هماهنگی داشته باشد , می بایست این زمینه را درنظر بگیرید .6 - صرفا مهارت‌های بالای جراحی یک سود عالی را تضمین نمی کند , پوست عالی و تندرست دلخواه برای یک جراحی زیبایی برنده ضروری است . ژن بد می تواند چه بسا ماهرانه‌ترین جراحی‌ها را وخیم نماید به‌خصوص زمانی که با غضروف و پوست ضعیف همراه باشد .7 - یک شخص برنا با فیس صاف و روشن , غضروف بینی سفت , پوست مطلوب و دارنده سالم همگانی , برای یک جراحی زیبایی بینی میتواند سود دلخواه را به دست آورد .8 - اسکلت بینی قادر و متعادل کلید زیبایی و همت بادوام است . تغییر تحول صورت بینی با از بین بردن میزان متعددی از نوک یا این که تضعیف اسکلت بینی نتایج ناخوشایندی به همراه خواهد داشت . ثبات و استحکام اسکلت بینی بایستی نگهداری یا این که ارتقاء یابد . با تغییر‌و تحول صورت نوک غضروف نباید مقاومت یا این که بخش متعددی از غضروف پاک بشود .9 - در اکثر زمان ها موردها چندین ماه بعداز کار جراحی , بینی متورم و باد نموده است . حتی‌د‌ر در بالا شاید گهگاه با نگاه کردن به آن ناامید گردید , به‌خصوص در‌صورتی‌که پوست‌تان کلفت و چرب یا این که دارنده آکنه مضاعف باشد , شاید بیشتر ارتفاع بکشد .10 - در‌صورتی‌که شما پافشاری داشته باشید که یک بینی تماما بی نقص داشته باشید , شاید با این وسواس یه خرده سرخورده و ناامید گردید چون وصال به غایت کمال در جراحی زیبایی بینی طاقت فرسا است . همینطور دو توشه کار جراحی پی درپی میتواند زیاد پرخطر باشد و در‌صورتی‌که آن چیزی که تصور می‌کردید , نشد حاضرید تمام پول و گنج خویش را صرف نمائید تا بینی قبل خویش را داشته باشید .11 - تصحیح جراحی گه گاه برای از بین بردن نقص‌های جزئی دلخواه است ولی خطر این جراحی دوباره و تصحیح در فعالیت زیبایی بینی دوچندان دوچندان است . صرفا برای از بین بردن نقص‌های جزئی و بدشکلی بینی یا این که برطرف کردن مشکلات تنفسی , کار توشه دوم پیشنهاد می شود . این تصحیح و فعالیت دوباره دوچندان پیچیده‌تر و به‌مراتب پرهزینه‌تر است و اکثر زمان ها مورد ها کمتر از توشه نخستین اثرگذار واقع خواهد بود , بدین ترتیب راجع به گزینه‌های خویش بیشتر تحقیق نمایید و یک تصمیم صحیح بگیرید .

[ امتیاز : ]
برچسب ها