تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 6
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 7
 • بازدید این ماه 26
 • بازدید این سال 58
 • بازدید کل 270
 • تعداد مطالب سایت 45
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


تعدادی سر محافظت بی‌نقص از موها

۱ - برای داشتن موهای تندرست , ماهی و مغزهای روغن تجميل الصور

حتماً بخورید .


این مواد غذایی دربردارنده ترکیباتی میباشند که داشتن موهای زیباتر را تقویت مینمایند . پس با ماهی‌ها مخصوصاً ماهی قزل‌آلا و مغزها نظیر آجیل بیشتر دوست باشید . پروتئین مو جود در آن ها و همینطور محتوای بالای چربی امگا ۳ در آنان به محافظت سالم پوست رمز جدا امداد میکنند . صیفی جات برگ سبز , لوبیاها و حبوبات و هم هویج از سایر مواد غذایی دلخواه برای سالم موهای شما می باشند . از رژیم‌های لاغری مشقت بار هم جدا دوری کنید . این رژیم‌ها با کاهش مواد مفید دریافتی , سبب ساز ریزش گیسو میگردند , چون موها او‌لین جایی میباشند که نبود مواد مفید را حس مینمایند .


۲ - با آب ولرم از درخشندگی موهای خویش مراقبت فرمایید .


واجب است بدانید آب داغ با از بین بردن چربی ارگانیک مو جود در تراز موها , سبب کدر شدن و از بین رفتن درخشندگی موها میشود . بدین ترتیب شستن رمز با آب فراوان گرم و در دفعات مکرر به‌راحتی سبب از بین رفتن درخشندگی ارگانیک موها خواهد شد . ولی خواسته ما این نیست که شما می بایست خزینه آب سرد داشته باشید و یا این که خیلی دیربه‌دیر گرمابه فرمایید . بلکه سفارش ما این است که از آب ولرم برای شستن موها در حمام‌ها استفاده نمائید و فراموش نکنید که پوست رمز خویش را به‌آرامی بشویید .


۳ - با پروتئین موخوره را معالجه فرمائید .


درصورتی که شما نیز از آن مدل اشخاصی می‌باشید که همواره از وسایل برقی و داغ مثل اتوی موی , بابلیس و هر وسیله دیگری برای موهای خویش استفاده میکنید , و یا این که از آن گونه کسانی می‌باشید که به‌طور مکرر موهای خویش را رنگ یا این که فر میکنید , می بایست بدانید که همواره در هم اکنون تخریب و زخم زدن به لایه پوشش‌دهنده و بیرونی موهای خویش میباشید . سود آخری این آسیب‌ها نیز یک سری شاخه شدن انتهای موی و یا این که به عبارتی «موخوره» خواهد بود . ولی امروزه تولید ها آرایشی و بهداشتی متعددی می باشند که از این جراحت موها حفظ می کنند , مخصوصاً نرم‌کننده‌های دربردارنده پروتئین کراتین . ضروری است این نرم‌کننده‌ها تعدادی دقیقه در انتهای موها باقی بمانند . ولی فراموش نکنید تأثیر این نرم‌کننده‌ها صرفا تا گرمابه بعدی بر موها میماند . براین اساس چهت نیل به تأثیرات آنها ضروری است مصرف آنان به‌صورت مکرر باشد .


۴ - گیسو قرمزها , موهای پرپشت‌تری دارا‌هستند .


پرپشت و کم‌پشت بودن موها رابطه فراوان حاذق با ژنتیک اشخاص دارااست . البته شیوه اخلاق و رفتار با موها هم اهمیت متعددی داراست , مثلا اشخاصی که موهای قرمزی دارا هستند , معمولاً موهای پرپشت‌تری دارا هستند . درحالی‌که کسانی که موهای بلوند دارا‌هستند , موهایشان معمولاً نازک‌تر است .


البته طرز خشک‌کردن نیز در حجم موها مؤثر است ; مثلاً در صورت استفاده از دستگاه‌های خشک‌کننده مانند سشوار , خوب تر است ابتدا نوک موها را خشک‌کنید . از هوای خیلی گرم سشوار برای خشک‌کردن موها استفاده نکنید و هنگامی موها به وضعیت نیمه‌خشک رسید , سشوار را خاموش‌کنید .


۵ - شوره راز را با روغن‌ها بدتر نکنید .


شوره راز , چه بسا باوجود پوسته‌های ریز پخش‌شده در کتف , آرم هیچ دسته کم آبی پوست رمز نیست . بلکه در اینجا پای یک ایراد کوچک در پوست راز بین است . درین زمان استفاده از روغن‌ها برای آهسته کردن پوست راز , فقط آن را بدتر خواهد کرد . برای معالجه شوره رمز , استفاده از شامپوهای درمانی دلخواه شایسته ترین راه حل است . برای این خواسته این شامپو را برای ۵ دقیقه بر روی راز خویش ماساژ دهید . توجه نمایید که بعدازاین ۵ دقیقه , شامپو بدون نقص از پوست رمز شسته شود .


۶ - از خشک‌کن‌های حاذق چشم‌پوشی نمایید .


شما شاید ترجیح دهید به‌جای گذراندن زمان مضاعف برای کم آب شدن موها , آنها‌را در پهنا یک سری دقیقه خشک‌کنید . ولی ضروری است در تعیین آنها هم اعتنا فرمایید . برای این خواسته پیشنهاد می شود از سرعت و شدت ذیل دستگاه استفاده فرمایید . ممکن است برایتان دیدنی باشد بدانید که سرعت و حرارت دستگاه هیچ تأثیری در سرعت کم آب شدن موها ندارد .


۷ - برای کاهش ریزش گیسو , موهایتان را کمتر کتف بزنید .


هنگامی موهایمان را کتف میزنیم , جزء ریزش موی ارگانیک است . صراحت دارد به‌طورمعمول می‌توان بیان کرد هر شخصی در شایسته ترین وضعیت سالم پوست و موی روزمره ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو خویش را از دست میدهد . ولی برای داشتن ریزش گیسو ارگانیک از شانه‌هایی که نوک‌های گرد و قابل انعطاف دارا‌هستند استفاده نمایید و فراموش نکنید که هیچ وقت موهای تر خویش را کتف نزنید .


[ امتیاز : ]
برچسب ها
حذف تبلیغات