on5blog

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 10
 • بازدید دیروز 1
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 13
 • بازدید این ماه 18
 • بازدید این سال 77
 • بازدید کل 289
 • تعداد مطالب سایت 45
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


اصول اول سئو قبلی از پباده سازی تارنما

زمانیکه سایت جدیدی را فعال‌ساز‌ی میطراحی سایت در مشهد

د در باب پباده سازی تارنما و محتوا به قدری هیجان زده می شوید که اساسی‌ترین جنبه وب سایت که به عبارتی سئو می‌باشد را فراموش میکنید .

در حالتی‌که شما اصول نخستین سئو را در وبسایت رعایت نکنید , هر چقدر که وبسایت شما شکیل و خوشگل باشد جستجوگرهای وب هیچ گاه آن را پیدا نخواهند کرد .

برای یاری به شما , یک آنالیز لیست سئو از مواقعی که شما می‌بایست قبلی از آپلود یک وب سایت رعایت نمائید را مهیا نموده‌ایم . که با توجه به آن , موتورهای کاوش توانمند خواهند بود وبسایت شما‌را سریع‌تر ایندکس کنند و همت وبسایت بالا میرود .

جدیدترین آنالیز لیست سئو برای اینترنت سایت‌های نو


1 . URL با استفاده از لغت ها مهم

زمانیکه معلوم نمودید نیازمندی‌های شما از وب سایت چه چیزی است و لینک‌ها و محتوای وب سایت را معین نمودید , هر ورقه از آن می‌بایست دارنده URL با ساختار و با استفاده از عبارات حیاتی باشد و لغات با خط تیره از یکدیگر جدا شوند . این قضیه به جستجوگران و موتورهای کاوش امداد می کند تا با نگاه کردن به URL در نتایج کاوش , متوجه محتوای آن برگه شوند .


2 . متا تگ تیتر , متا تگ توضیحات و سرتیترهای H1 تا H6

هر برگه از تارنما شما محتوای خاص خویش را دارااست به این ترتیب متا تگ تیتر این صفحه های هم بایستی غیر تکراری و دارنده لغت ها مهم باشد چون یکی فاکتورهای حساس گوگل جهت ارتقاء پیج رنک تیتر صفحه ها هست

حداکثر میزان متا تگ توضیحات حدودا 150 کاراکتر میباشد و خوبتر است یک جمله تقریباً تبلیغاتی استفاده کنید تا سرویس ها و محصولاتتان را به جستجوگران نام گذاری کند .

کارایی نمایید حتماً از تگ‌های H1 تا H6 در صفحه ها تارنما استفاده فرمائید چون استفاده از این تگ‌ها سبب می گردد که گوگل محتوای شما‌را سریع‌تر ایندکس کند . ترتیب اهمیت تگ‌ها از H1 به H6 میباشد , صرفا می‌بایست توجه داشته باشید که حداکثر یک تگ H1 در برگه مجاز است و درباره ی H2 خوبتر است سرتیترهای مطالب با این تگ معین شود .


3 . استفاده از تگ Alt برای محتواهایی که از Flash استفاده مینمایند

در صورتی‌که وبسایت شما از Flash استفاده می کند برای معرفی محتوا به موتورهای کاوش از تگ Alt استفاده فرمائید . اگر کل سایت شما Flash میباشد و از تگ Alt استفاده نمیکنید , توقع نداشته باشید که موتورهای کاوش سایت شما‌را ایندکس کند .

اعتنا : در حالتی‌که به فرض نمونه کل وب سایت شما با 20 پیوند به طور فلش پیاده سازی شده باشد , گوگل کل آن را تحت عنوان یک کاغذ شناسایی مینماید .


4 . نصب گوگل آنالیتیک

یکی‌از موردها اضطراری در پباده سازی یک تارنما نصب گوگل آنالیتیک می باشد , چون نصب آن به شما این قابلیت را می دهد تا طریقه ورود یوزرها به وبسایت و صفحاتی که بازدید نموده‌اند را ردیابی نمایید .


5 . نقشه سایت‌ XML

یک نقشه تارنما XML به شما امداد می نماید تا صفحه های تارنما را به گوگل معرفی فرمایید .

XML Sitemap Generator یک ابزار بی آلایش برای تولید پر سرعت نقشه تارنما به طور XML میباشد ; فراموش نکنید که نقشه تارنما را در Google Webmaster Tools ثبت کنید .


6 . جلوگیری از مشکلات دسترسی

یوزرها و موتورهای کاوش بایستی بتوانند به تمامی صفحه ها وبسایت دسترسی داشته باشند . دو روش برای جلوگیری از خطاهای دسترسی موجود است که به شرح زیر است :

در شرایطی‌که شما یک وبسایت دارید که در هم اکنون پیدایش رسانی است , پس دوچندان اهمیت دارااست که صفحه های دیرباز را با استفاده از 301 redirects به صفحه ها تازه ریدایرکت نمایید .

زمانیکه استفاده کننده در وبسایت با خطایی مواجه شود در‌این حالت خطای 404 نمایش داده شود . اکنون می‌توان نمایش این کاغذ را طوری تغییر‌و تحول بخشید که یوزرها به صفحه های دیگر وبسایت دسترسی داشته باشند . برای این فعالیت یک ورقه پباده سازی کنید که مشتمل بر لوگو و لینک‌های دارای اهمیت وبسایت باشد و اگر استفاده کننده با خطای 404 مواجه شد این کاغذ را با پیغام اشتباه نمایش دهد ; در‌این حالت یوزرها سریعتر میتوانند کاغذ مد نظرش را بیابند .


7 . به کلیه روبات‌ها اذن دسترسی بدهید .

گذشته از این‌که سایتتان فعال شود , شما می‌بایست با استفاده از یک پوشه robot . txt به روبات‌های موتورهای کاوش اذن دسترسی بدهید . در صورت عدم انجام , موتورهای کاوش نمی‌توانند سایت شمارا ایندکس کنند .


8 . مارک سازی در شبکه‌های اجتماعی

در حالیکه تمرکز حساس شما بر روی سئو است , خوبتر است جهت تسریع در ارتقا جايگاه اقدامات دیگری در کنار آن انجام دهید . عضویت در شبکه های مردمی ( صورت بوک , توییتر و غیره ) به ارتقاء پیج رنک در موتورهای کاوش یاری خواهد کرد و از طرفی رابطه شما‌را با بازدیدکنندگان ارتقاء خواهید بخشید به شرط این‌که حضور فعالی در شبکه‌های اجتماعی تان داشته باشید .

[ امتیاز : 3 ]
برچسب ها
حذف تبلیغات
حذف تبلیغات