تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 5
 • بازدید دیروز 1
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 18
 • بازدید این ماه 52
 • بازدید این سال 162
 • بازدید کل 374
 • تعداد مطالب سایت 45
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


13 تارنما اثر گذار در امداد به گزینش رنگ سایت خویش

برای گزینش رنگ حساس تارنما بایستی مقداری خلاقیت داشت و این در معنای رنج فعالیت شما نیست . به همین خاطر ابزارهای متعددی پباده سازی گردیده اند که با رعایت اصول گزینش رنگ , عمل را معمولی کرده اند .


13 وبسایت اثر گذار برای گزینش رنگ اینترنطراحی سایت در مشهد

!


1 . Colr . org :

Colr . org ابزاری بی آلایش و موثر است که می‌توانیم با آپلود تصویر خویش , رنگ های متبوع را با قابلیت و امکان دستکاری تعیین کنیم . علاوه بر این قابلیت , میتوانیم با وارد کردن نشانی وبسایت متبوع , رنگ هایی که در آن مستعمل شده‌است را به تفکیک فولدر های CSS مشاهده نماییم .


2 . Colour Lovers :

Colour Lovers را می‌توانیم یک کانال اجتماعی در قضیه رنگ اسم گذاری کنیم . اشتراک گذاری , ثبت تعداد بازدید , تعداد اشخاصی که آن را پسندیدند و قابلیت قرار دادن بینش مواقعی است که در‌این ابزار موجود هست . علاوه بر رنگ و ادغام رنگ , اشکال بافت با مجموعه بندی های دلخواه قرار گرفته است .


article _ image _ one _ 317 . jpg

3 . culer :

در سالیان اخیر , کمپانی ادوبی کارایی های متعددی برای ورود به تکنولوژی های مربوط به اینترنت نموده است . کولر را می توان یکی شایسته ترین ابزارهای تعیین و رئیس رنگ دانست . در کولر , می‌توانیم به آسانی و صرفا با تعیین یک رنگ , بقیه رنگ های سایت را با رعایت استانداردها اخذ کنیم .

ادغام رنگ های از پیش تعریف شده و قابلیت ذخیره سازی پیکربندی از سایر خصوصیات این ابزار اثر گذار است . تجهیزات کولر به همین ها محدود نشده اند . جدیدا قابلیت و امکان گزینش رنگ وب سایت هوشمند از باطن تصویر هم مهیا شده‌است .

علاوه بر تجهیزات فوق , ادوبی کولر منحصربه‌فرد سیستم استدلال iOS و API کولر نیز نشر داده شده گردیده اند که در کنار انجمن تخصصی آن , همه نیازهای طراح سایت در قضیه رنگ را پوشش میدهد .


4 . 4096 Color Wheels4096 :

Color Wheels اعم از ابزارهای بی آلایش برای تعیین رنگ است که می‌توانیم با استفاده از موشواره و صفحه کلید , رنگ متبوع خویش را مشاهده کنیم . این ابزار هم زمان web smart , web safe و unsafe color را ساخت می نماید .


5 . color schemer :

بیشتراز 6000 ادغام رنگ گوناگون در موضوعات گوناگون از خصوصیت های این ابزار است . همینطور اپلیکیشن منحصر به فرد ویندوز و مک هم از روش سایت قابل اخذ است . از تجهیزات این اپلیکیشن می توان از قابلیت و امکان گزینش ادغام رنگ برای نمایشگرها یا این که چاپ , تعیین رنگ از تصویر , ادغام رنگ ها و گرادینت اسم موفقیت .


6 . Color Palette Generator :

در‌این تارنما می‌توانیم با وارد کردن نشانی اینترنتی یک تصویر , رنگ های اساسی آن را مشاهده کنیم .


7 . Color Scheme Designer :

با این ابزار در متن های چگونگی تعیین شایسته ترین ادغام رنگ برای وبسایت و شناخت با سیستم های رنگی کلاسیک در پباده سازی آشنا شده بودیم . محیط کاربری معمولی و توانمند از خصوصیت های این ابزار است . تجهیزات گسترده و سیستم های متنوع مخلوط رنگ مواقعی است که موردپسند اکثری از طراحان قرار گرفته است .


8 . sphere :

با استفاده از Sphere می‌توانیم با گزینش یک رنگ , بقیه رنگ ها را در سیستم های متعدد اخذ کنیم . قابلیت و امکان خروجی دریافت کردن از مخلوط رنگ برای قابل انعطاف افزارهای متفاوت ( مثل فوتوشاپ , آیلاستریتور و . . . ) از خصوصیت های این ابزار است .


9 . Color Blender :

با استفاده از این ابزار و بعداز گزینش رنگ حیاتی , به طور خودکار 6 رنگ متناسب ایجاد خواهد شد .


10 . Color Schemer Online v2 :

علاوه بر قابلیت و امکان تعیین رنگ به طور آنلاین , می‌توانیم از اپلیکیشن منحصر به فرد ویندوز یا این که مک آن برای ساخت مخلوط رنگ استفاده کنیم .


11 . color DB :

ColorDB از ابزارهای سابق گزینش رنگ است . ولی تجهیزات آن سبب ساز شده هنوز مورد دقت طراحان باشد .


12 . color hunter :

با استفاده از Color Hunter و با وارد کردن کد رنگ یا این که نشانی تصویر , ادغام رنگ های متناسب را شاهد آن هستیم .


13 . colourco . de :

با استفاده از این تارنما میتوانید با یاری ماوس رنگ متبوع خویش را پیدا فرمائید و یا این که با وارد کردن کد رنگ متبوع شما‌را نمایش میدهد .

[ امتیاز : 3 ]
برچسب ها