تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 1
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 1
 • بازدید این ماه 10
 • بازدید این سال 182
 • بازدید کل 394
 • تعداد مطالب سایت 45
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعیطراحی وبسایت , پباده سازی وب سایت ماهر , پباده سازی تارنما داینامیک , پباده سازی وبسایت استاتیک , پباده سازی تارنما فلش , پباده سازی صفحه های اینترنت , سئو ماهر , سئوی ماهر , پباده سازی پرتال ( پورتال ) , اینترنت هاستینگ , میزبانی اینترنت , ثبت دامنه , پباده سازی دکان اینترنتی , تبلیغات گوگل و باصرفه سازی تارنما است .
در بخش اعظم کشورها , نیاز متعددی برای پیاده سازی وب سایت و پباده سازی تارنما های دو زبانه موجود هست . با این روش هر مالک سایتی قادر است یوزرها و مشتریان خویش را ارتقاء دهد و در غیر این صورت پباده سازی وب سایت دو زبانه بیشتر در کشورهایی مورد استفاده است که بیشتراز یک گویش قانونی در آن موجود هست .


شاید ضروری باشد که پباده سازی وب سایطراحی سایت در مشهد

ت به گویش انگلیسی/فرانسوی تولید نمائید و یا این که ممکن است پباده سازی تارنما فرانسوی/اسپانیایی , پرتقالی/اسپانیایی و یا این که به هر ادغام دیگری از لهجه های متعدد احتیاج داشته باشید . همینطور الزامی نیست که گویش انگلیسی , گویش نخستین برای وب سایت شما باشد . مثلا میتوانید در پباده سازی سایت خویش ترتیب فرانسه/انگلیسی ویا هر گویش دیگری داشته باشید .


سوال از اینجا صورت می گیرد که میشود که شالوده و اساس تارنما های تعدادی زبانه به مراد کشف بوسیله موتورهای جستجو گر چه‌طور می بایست باشد که در فهرست و لیست نتایج دارای ارتباط در موتورهای کاوشگر قرار بگیرد! یک سری مورد قوانین همگانی راجع به ساخت و پباده سازی تارنما های یک سری زبانه داریمکه به شرح زیر است :


تلاش نکنید گویش ها را در کنار نیز مخلوط نمایید و در نصیب بالا و زیر نیز , ترجمه و جای دهید .

صفحه ها منحصر لهجه های مطرح شده را معین نمائید . شایسته ترین روش جدا کردن دو تارنما از یکدیگر است یعنی وب سایت اولیه برفرض بررو ادرس حساس و وب سایت دوم یا این که لهجه دوم برروی فلدر دیگر به عنوان مثال en یا این که مخفف گویش آن مرزوبوم .

استفاده از متا تگ ها برای گویش ها – تا به موتورهای کاوش گر اعلام نمایید که در وبسایت تان چه گویش هایی مطرح شده شده‌است .

دادن لینک و پیوند از یک لهجه به گویش دیگر که به راحتی قابل تعقیب کردن باشد .

در لحاظ به دست آوردن صفحهء محل ورود تحت عنوان صفحهء index برای وبسایت هایی که دارنده گویش های متفاوتی میباشند تا لیستی از همه گویش های جانور ارائه شود . به نحوی که یوزرها و مشتریان حق گزینش داشته باشند .


در پباده سازی وبسایت هایی به یک سری گویش بایستی Linking از یک لهجه به لهجه دیگر را گسترش اعطا کرد . حتماً تعدادی مورد در دست اشخاص باشد . شما میتوانید لینکی ارائه نمایید که بازدیدکننده را از صفحاتی که در آن حضور داراست به صفحهء دیگر با لهجه جایگزین منتقل نماید . و یا این که این‌که آنها‌را به کاغذ فهرست ساماندهی کرده تا اشخاص بتوانند در صفحهء معادل با لهجه های جایگزین جنبش کنند .


البته قابلیت دارااست این مورد ها مدام مورد اعتنا بازدیدکننده نباشد و تحت عنوان کلیک های غیر لازم برایشان باشد . احتمالا شما و وبسایت تان مورد داوری قرار بگیرید .


هر دو منش برای پباده سازی تارنما هایی به یکسری گویش به نیکی فعالیت می نماید , هرچند تکان را یه خرده نقص‌ مینماید . دراین باره دو روش کلیدی برای چگونگی نزدیک خیس شدن صفحه ها لهجه های گوناگون در وب سایت با یکدیگر موجود است :


تولید فولدر هایی برای لهجه های جایگزین

زیر دامنه های معادل


این دو روش قادر است روش قابل قبولی برای وجود لهجه های دیگر در وبسایت باشد . این روش کلی برای پباده سازی سایت های دو زبانه و یا این که یک‌سری زبانه بدین معنا است که طراحان تارنما نیاز به بررسی در به روزرسانی و حصول اطمینان از همگی صفحه های به لهجه های متفاوت دارا‌هستند .


برای اطمینان از این‌که وبسایت محل جغرافیایی صدق را مورد انگیزه قرار داده , میتوانید از ابزار گوگل اینترنت مستر برای تعریف شرایط آن استفاده کنید . ولی این خصوصیت بایستی با احتیاط مورد استفاده قرار گیرد و همین جستجوی فولدر های کمکی برای کسب داده ها بیشتر را لبریز اهمیت به وجود می آورد . تا بدانید چه وقتی و چه‌طور از آن استفاده فرمائید .


پس در حالتی که در هم اکنون طرح ریزی و تصمیم گیری برای پباده سازی تارنما در کشورهایی نظیر اسپانیا و یا این که هر سرزمین یک سری زبانهء دیگر میباشید , بایستی مطمئن گردید که پباده سازی تارنما دوزبانه شما به روش صدق انجام میشود .

[ امتیاز : ]
برچسب ها