on5blog

تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 1
 • بازدید دیروز 1
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 4
 • بازدید این ماه 9
 • بازدید این سال 68
 • بازدید کل 280
 • تعداد مطالب سایت 45
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


شصت و نهمی گرد‌همایی قانونی هیات مدیره عصر سوم اداره نظام مهندسی ساختمان استان البرز

آزمون نظام مهندسی

به گزارش اداره نظام مهندسی ساختمان البرز شصت و نهمی نشست قانونی هیات مدیره عصر سوم اداره نظام مهندسی ساختمان استان البرز روز یک‌شنبه هفتم خرداد نودوشش , به سر کردگی مهندس محمد قنبری در محل تالار جلسات اداره برگزار شوید . شصت و نهمی گرد هم آیی قانونی هیات مدیره عصر سوم اداره

شصت و نهمی گرد هم آیی قانونی هیات مدیره زمان سوم اداره

اداره نظام مهندسی ساختمان البرز


شصت و نهمی گردهمایی قانونی هیات مدیره زمان سوم اداره

درین نشست پس از قرائت آیاتی از صحبت الله مجید , مهندس قنبری با شادباش فرارسیدن ماه ضیافت خداوند رسمیت نشست را اعلام نمود .

بعضی جوارح به ابلاغ نقطه ایده ها خویش پرداختند . نیز چنین مهندس سیروسی درخواست نمود تا گزارش شش ماهه هیات رییسه سال دوم اداره به هیات مدیره ارایه گردد .

با اعتنا به فرارسیدن در ماه میمون رمضان تصویب شده شوید گرد‌همایی های آینده هیات مدیره درین ماه راءس ساعت ۵ و نیم عصر برگزار شود .

راجع‌به کنسولگری هشتگرد نیز تصویب شده شوید کمیته املاک بهمراه مهندس صنوبر با فرمانداری این شهرستان مذاکرات ذی‌ربط را انجام داده و سود را به هیأت مدیره اعلام نمایند .

در‌این نشست تصویب شده شوید قرارداد بیمه مسوولیت حرفه‌ای مهندسین با اعتنا به مناقصه برگزار شده و گزینش بیمه البرز طبق طومار شماره ۲۹۸۷ تاریخ ششم اردیبهشت ماه نودو شش بیرون از آئین طومار معاملاتی انعقاد شود و بیمه برای مجریان ذیصلاح نیز به قرارداد ذی‌ربط بیش تر شود .

نیز چنین قضیه هم بستگی شیوه در پرداخت حق چک در شهر های استان از سمت مهندس قنبری مطرح شوید که مهندس طهماسبی دراین باره توصیه اعطا کرد تا قرارداد های نیز سان دراین باره اجرایی گردد .

در بخشنامه های وارده طومار آقای مهندس خسروی درباره‌ی بیمه نیروهای خدماتی دفترها نمایندگی مطرح شوید و اختیار تصمیمگیری به هیات رییسه داده شد .

با دقت به نزدیک شدن به همه پرسی هیات رییسه تیم های تخصصی , ضمن ثبت مخارج برگزاری همه پرسی , تصویب شده شوید در امر اسامی نامزدهای گروههای تخصصی که به طور منوط تایید شده‌اند در صورتی‌که تا هفتاد و دو ساعت از این مصوبه لیست نامزدهای کد کارگروه سنجش اعلام شده مورد تایید قرار گرفته‌اند منتشر شود .

با ثبت هیات مدیره نیز چنین روز همه پرسی گرو‌ههای تخصصی از روز یکشنبه بیست و یکم خرداد ماه نودوشش آپدیت ۲ روز شنبه بیست و دوم خرداد ماه نودو شش منتقل شد و مقرر شد صندوقهای رای گیری در ۲ شهر کرج و هشتگرد ساکن گردد .

نیز چنین درین نشست با کلیات برگزاری اجلاس کمیسیون بانوان اداره نظام مهندسی استانهای نیز جوار موافقت شد .

به دنبال نشست نیز تصویب شده شد رئیس اجرایی و مسوول دفتر کار فنی طرز در دست گرفتن نقشه‌ها در دفتر کار فنی را مورد بررسی قرارداده و راه و روش کاری مطلوب برای بهبود آن گرفته و اجرا کنند .

[ امتیاز : 5 ]
برچسب ها
حذف تبلیغات
حذف تبلیغات