تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 7
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 7
 • بازدید این ماه 16
 • بازدید این سال 188
 • بازدید کل 400
 • تعداد مطالب سایت 45
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


تجميل الانف


باید بدانیم که در کل تفاوت های زیاد با اهمیت بین این دو موجود هست . رینوپلاستی مبنی بر حیث بخش اعظم بزرگان جراحی پلاستیک مشقت بار ترین کار زیبایی به حساب آورده می شود و خودتان میتوانید حدس بزنید که هنگامی کلام از کار های بعدی روی بینی می‌شود این مرتبه رنج چقدر بیشتر می گردد .


مهم‌ترین تفاوت در روحیات و احساسات مریض است .


شخصی که قرار است برای نخستین دفعه زیر جراحی بینی قرار بگیرد با کلی آرزو و امید برای خوبتر شدن ظاهرش با رضایت بدون نقص به‌این کار بدن می‌دهد , در حالیکه اشخاصی که قرار است برای توشه دوم , سوم و… فعالیت بینی شوند زمان ای طولانی از استرس , انواع در تنفس در صورت وجود , نگرانی از نظرها و نقد ها دور‌وبری ها , کاهش خود باوری , مشاجره و جدل با جراح نخستین وجستجو برای تصحیح آنرا سپری کرده اند و بعبارت بی آلایش خیس از رمز زور و خیر با رضایت فردی کار میگردند . یادمان باشد که‌این این قضیه مهم‌ترین جنبه کار دوباره است و نیازمند تعامل کلیه جانبه بین جراح و مریض است .


درباره ی تفاوت های تکنیکی و خویش فعالیت جراحی نیز می شود به اختصار اشاره نمود که :


۱ - کار جراحی ودستکاری بافتی در بینی که یک توشه یا این که بیشتر فعالیت شده‌است زیاد دشوار خیس و پیچیده خیس از فعالیت اول است .


جراح می بایست ساختمان بهم ریخته شده بینی در فعالیت نخستین را مرمت کندو با ساخت کمترین زخم از تشدید تشکیل بافت اسکاردر بینی جلوگیری کند . از طرفی بایستی مراقب گشوده ماندن یا این که نوسازی شیوه هویی بینی باشد .


۲ - فعالیت دوم معمولا زمان بیشتری از فعالیت اولیه می‌گیرد .


۳ - نیاز به بازنویسی بیشتر , زمان زمان طولانی ترعمل جراحی و حضور بافت مجروح پیشین معمولا ” مساوی با زمان بهبودی بعد از کار بیش تر خواهد بود که در خصوص پوست های نازک تا ۶ - ۱۲ ماه و در باب پوستهای کلفت احتمالا تا ۲ سال زمان چیره شود .


۴ - حتی‌در صورت انجام مطلوب فعالیت جراحی , عواملی وجود دارا هستند که بر نتیجه‌ی آخرین اثرات منفی دارا‌هستند .


غیر قابل پیش گویی تربودن میزان تشکیل بافت اسکاردر مراحل ترمیم بینی بعد از کار دوم , جذب غیرهمگون گرافت های بکار رفته , جابه‌جاشدن گرافت های غضروفی بکار رفته و ورم طولانی بازه زمانی , همه می توانند بازدارنده دستیابی به نتیجه‌ مطلوب شوند


امید‌داریم شما که در هم اکنون قرائت این مقاله می باشید هنوز فعالیت رینوپلاستی نشده باشید تا به اهمیت مورد پی برده و با بررسی دوباره انتظارات تان از کار و جستجوی کافی برای گزینش جراح دلخواه از این مشکلات پیشگیری نمائید


اما در صورتی متاسفانه کاندید کار دوم شده اید , با در دست گرفتن احساسات وعلم بی نقص به آنچه در برابرتان جای دارد شایسته ترین تعیین را نمائید .


بطور کلی در صورتی این کار در مریض با انتظارات سنجیده و به وسیله جراحی کاردان صورت بپذیرد در اکثری از مورد ها با رضایتمندی طرفین همراه خواهد بود .

[ امتیاز : ]
برچسب ها