تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 2
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 2
 • بازدید این ماه 11
 • بازدید این سال 183
 • بازدید کل 395
 • تعداد مطالب سایت 45
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


۱۰ افزونه وردپرس که حتما می بایست برای سایت تجاری خویش از آنان استفاده نمائید

بسیاری از یوزرها وردپرس تحت عنوان صاحبان کسب و فعالیت , مدام در‌پی افزونه هایی برای بهبود کسب و فعالیت خویش می‌باشند . در نصیب نخستین این مقاله ۵ تا از شایسته ترین پلاگین های وردپرس برای تارنما های تجاری را به شما معرفی می‌کنیم .


UpdraftPlus WordPress Backup Pluginساخت حمایت کننده و یا این که به عبارتی بکاپ از وبسایت ها مدام با اهمیت و تاثیرگذارطراحی سایت در مشهد

بوده است و این اهمیت در تارنما های تجاری دو چندان می شود . پلاگین های متعددی جهت تولید بکاپ وجود دارا‌هستند البته یکی‌از شایسته ترین پلاگین ها UpdraftPlus اسم داراست که خاطر شما‌را از بابت تصاحب کردن بکاپی امن و راحت راحت مینماید .


Jetpackیک کدام از پلاگین های چندین منظوره وردپرس است که به وسیله نویسندگان وردپرس بیان شده شده‌است . خصوصیت های این پلاگین زیاد دوچندان است ولی بعضا از قابلیت و امکان های این پلاگین مشتمل بر : عملکردهایی جهت ارتقا ترافیک و با صرفه سازی وب سایت , امنیت و بکاپ , ساخت محتوا , ارتباطات و گفتمان است . این پلاگین با بیشتراز سه میلیون نصب فعال , حقیقتا یک پلاگین اثر گذار است .


Yoast SEOدر شرایطی که شما از کارکردن با امکان هایی که پلاگین jetpack جهت با صرفه سازی سایتتان در اختیارتان قرار می‌دهد شادمان و راضی می‌باشید , بدین پلاگین منحصر به فرد جهت سئو , نیاز ندارید , در غیر اینصورت سفارش ما این است که حتما از این پلاگین استفاده نمائید . این افزونه به شما در تولید محتوا , تجزیه و ارزیابی برگه , seo فنی , متا و پیوند عنصرها , نقشه XML , باصرفه سازی RSS , باصرفه سازی . htaccess و robot . txt و ترکیب شبکه‌های‌عمومی یاری می‌نماید .


Google Analyticsبازهم در صورتی‌که شما از کارکردن با پلاگین jetpack یا این که دیگر پلاگین ها راضی میباشید و ترافیک داده های خیر دارید , نیازی به‌این پلاگین نیست . در غیر اینصورت , می‌توانید از این پلاگین استفاده نمایید . تنظیمات و استفاده از آن آسوده است . این پلاگین بین وبسایت وردپرسی شما و گوگل آنالیتیکس که خدمت تجزیه و چک ترافیک گوگل است اتصال برقرار می‌کند و همگی داده های آنجا را به داشبورد وردپرس شما منتقل می‌نماید . با این پلاگین همینطور شما می توانید پیگیری تبلیغات , حادثه ها , سفارشات , اخذ پوشه ها , لینک و پیوند ها و غیره انجام دهید .


Super Socializerدر‌صورتی‌که امکان های مرتبط با شبکه‌های‌اجتماعی که jetpack در اختیارتان قرار می دهد , برای شما راضی کننده نیست و پیکربندی سفارشی خویش را نمیتوانید اعمال نمایید , این افزونه را آزمون فرمایید . این افزونه نسبتاً با عمده شبکه های مردمی فعال پشتیبانی می کند و قابلیت و امکان های دوچندان متنوعی در اختیارتان قرار می دهد .


خب در اینجا نصیب نخستین این مقاله به آخر رسید . امید‌وار‌یم بتوانید استفاده کافی از این پلاگین ها را برده باشید . در صورتی‌که به قرائت نصیب دوم این مقاله عشق مند شده اید , اینجا کلیک فرمائید .

[ امتیاز : 3 ]
برچسب ها