تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 7
 • بازدید دیروز 1
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 20
 • بازدید این ماه 54
 • بازدید این سال 164
 • بازدید کل 376
 • تعداد مطالب سایت 45
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


خطاهایی در پیرایش گیسو که موجب ارتقاء سن می گردند

تجميل الانف

ممکن است با تعیین گونه و رنگ گیسو خطا چهر ه شما به قدری تغییر تحول نماید که یک‌سری سال پیرتر به حیث برسید . با ما باشید تا شما‌را از این ایرادات مطلع کنیم :

1 – گیسو شما خیلی کوتاه باشد

یک آرایشگر گیسو در گارن نیویورک می گوید : “ در حالتی‌که مو شما سلامت و بسیار است , علتی نیست که آن را بیشتراز میزان کوتاه فرمایید تا به سنتان بخورد . البته در صورتی‌که آن را به هر عاملی کوتاه کردید دست‌کم گونه آن را اندکی بهم ریخته نمایید تا جلوه‌ی مدرن‌تری به آن بدهید . بنابراین مراقبت از آنها نیز راحت‌تر خواهد بود . ”


2 – مو شما خیلی بلند باشد

گیسو خیلی بلند سبب ساز ضعیف شدن ریشه گیسو میگردد و روی ظواهر شما نیز تاثیر خیلی قابل قبولی ندارد . بدترین دسته گیسو یک گیسو کمند , شکسته و بی‌حالت است . برای این که گیسو شما بلند و قشنگ باشد , حدی از بلندی را نگهداری نمائید . برای مثال از گونه موهایی که تا اندکی زیر کتف می‌باشند استفاده فرمایید . لابرک یک آرایشگر باتجربه گیسو می گوید : “ یک مو نامتقارن و بی‌حالت چه بسا منجر تاثیر منفی در ظاهر شما میشود . ”


3 – از روشن‌تر کردن گیسو خویش می ترسید

نگه داشتن و دست‌برنداشتن از گیسو تیره سبب ساز می شود شما پیرتر به حیث برسید . گیسو تیره در کنار صورت روشن و سالخورده‌تر شما سبب می شود که سن شما چه بسا بیشتر به حیث رسد . همچنین مو تیره روی صورت شما سایه می‌اندازد و سبب ساز میگردد چین و چروک‌ها بیشتر به لحاظ برسند . به جای آن مو خویش را یا این که به طور بی نقص یا این که هایلایت , تا دو سه مرتبه روشن فرمائید . این‌ها ایده ها آرایشگر دارای اسم و رسم از نیویورک و سیاتل است .


4 – هیچ گاه گیسو خویش را تیره نمیکنید

رنگ یکسان با پوست چهره‌ی شما , آن را خسته کننده می‌نماید . اندکی تضاد و مغایرت منجر میگردد چهره‌ی شما شاداب‌تر به حیث رسد . در‌صورتی‌که مو شما خیلی واضح است اندکی آن را تیره نمایید . این لحاظ چندین آرایشگر دارای شهرت است که سالن‌های زیبایی آنان از آوازه متعددی در نیویورک برخوردار‌است .


5 – شما نمی‌دانید که با گیسو خاکستری چه بکنید

در حالتی‌که گیسو خاکستری را عالی و با طراوات محافظت فرمائید سبب ساز نمیشود که شما 10 سال پیرتر به حیث برسید . هاوس می گوید : “ زرد رنگ کردن موهای خاکستری همان‌قدر بد است که زردرنگ کردن دندان‌ها! ” از شامپو و محصولاتی که گیسو را درخشان می‌نمایند و دارنده غربال UV میباشند استفاده نمائید . برای موهایی که بیشتراز نصف آن ها خاکستری شده از شامپوهایی که اندکی رنگ آبی رنگ یا این که بنفش دارا هستند استفاده فرمایید تا زرد رنگ را تعدیل نماید . در شرایطی‌که زرد گیسو شما خیلی سمج است , که برای بیشتر موهای سپید همچنین است , هاوس سفارش می نماید که گیسو را با درجات خفیف بلوند فرمایید تا اثر ارتقا سن آن را از بین ببرید .


6 – استفاده‌ی دوچندان از نوع موهای آپ تو دیت

اعتنا بیشتراز مقدار به نوع موهای روز نیز میتواند تاثیر منفی بر سنی که به لحاظ میرسید بگذارد . آرایشگرها معتقدند که در صورتی نوع گیسو خویش را به هر مدلی که مد میگردد در بیاورید مثل این است که صورتتان را بیش تر از میزان پیرایش فرمایید یا این که در خرقه پوشیدن خویش مبتنی بر مد زیاده روی فرمایید . خوبتر است با یک شیب مطلوب دسته مویتان را تغییر تحول دهید اما برده‌ی مد نشوید . هاوس میگوید : “ به عکس‌های یکی اشخاص معروف مد نظر و نیز سن خودتان نگاه نمایید و دسته گیسو او‌را از آرایشگرتان بخواهید . ”


گذاشتن چتری یکی دیگر از طرق فرارو گریز از سن است . هاوس میگوید : “ چتری سبب می گردد که سن کمتر به حیث رسد اما خوب تر است تا قبل از این این عمل آزمون نمایید مشاهده کنید که به شما میاید یا این که خیر . موهایتان را جلوی صورت بریزید و دستتان را طوری جلوی آن بگیرید که مثل چتری بشود و آنگاه دست را بردارید و ملاحظه کنید کدام موقعیت را بیشتر می‌پسندید . از چتری‌های مالامال استفاده فرمائید زیرا چتری تنک و کم سبب میگردد سن بیشتر به لحاظ رسد . اندازه‌ی آن ها تا میانه ابرو یا این که در صورت عشق و علاقه اندکی بلندتر باشد . اما در شرایطی که شما گیسو خیلی فر دارید خوب تر است کلا این فعالیت را نکنید . ”

[ امتیاز : 3 ]
برچسب ها