تبلیغات

درباره ما

بایگانی

آمار سایت

 • افراد آنلاین 1
 • بازدید امروز 5
 • بازدید دیروز 0
 • ورودی امروز از گوگل 0
 • ورودی دیروز از گوگل 0
 • بازدید این هفته 5
 • بازدید این ماه 14
 • بازدید این سال 186
 • بازدید کل 398
 • تعداد مطالب سایت 45
 • تعداد نظرات 0

شبکه های اجتماعی


پباده سازی وبسایت داینامیک |طراحی تارنما |طراحی اینترنت سایت|طراحی وبسایت ارزان|طراحی وبسایت ماهر

پباده سازی وبسایت داینامیک وسیع ترین تخصص در کمپانی پباده سازی وب سایت نونگار است . این موسسه پباده سازی وبسایت با انگیزه ساخت تحولی نو در پباده سازی تارنما طراحی سایت در مشهد

داینامیک و ماهر , به میدان پباده سازی وب سایت قدم ارگان . بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که اکثر زمان ها شرکت های و اداره ها واشخاص حقیقی وواقعی اهل ایران انتظارات خویش را در خصوص پباده سازی صفحه ها اینترنت صرفاً محدود به بعد ها آگهی آن می نمایند در حالی که در دنیای 33 میلیونی یوزرها اینترنتی جمهوری اسلامی ایران , اعتنا نکردن به بعدها تجاری و بازاریابی در یک سایت , خطا تجاری بزرگی به حساب می‌آید . این مجموعه پباده سازی وب سایت در قالب تیم سرویس ها ماهر پباده سازی وبسایت , علاوه بر پباده سازی تارنما مشتریان خویش بر مبنای نهایی اصول پباده سازی اینترنت و رعایت استانداردهایی همچون باصرفه سازی وبسایت برای موتور های کاوش , مشورت و جهت دهی آنان‌را بعد از پباده سازی , برای دستیابی بدین بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت . و آنها‌را در رقابت با بقیه رقبای تجاری خویش پیش خواهد انداخت . این مجموعه پباده سازی وبسایت همواره در کنار مشتریان خویش خواهد بود و با پشتیبانی خویش وقار را برای آن‌ها به ارمغان خواهد آورد و مشتريان سود مستقيمی را از سرویس ها پباده سازی وبسایت , نونگارخواهند پیروزی .

تبدیل تارنما استاتیک به داینامیک


تبدیل تارنما استاتیک به داینامیک و برعکس ; به صورت خلاصه , به سایتی که پنل مدیریتی نداشته باشد و یک شخص معمولی نتواند آن را رئیس نماید ( مطلبی باطن آن قرار دهد یا این که حذف نماید ) , تارنما استاتیک میگویند و به سایتی که دارنده پنل رئیس محتوا باشد و مدیریت وب سایت بتواند به راحتی باطن آن مقاله و تصاویر مناسب را قرار داده و بازنویسی نماید , تارنما داینامیک یا این که پویا می‌گویند . چنانچه وبسایت شما استاتیک پباده سازی شده و برای هر تغییر‌و تحول در نوشته , پولی از شما اخذ می نمایند , می توانید با تبدیل وبسایت و مراقبت ظواهر آن , وبسایت را داینامیک کرده و خودتان مدیریت آن باشید تا در هر زمان که مایل بودید آن را دستکاری فرمایید . استدیو ایلیانا این اساسی را به عهده گرفته و تضمین کننده کیفیت مناسب و مورد رضایت شما است .

تفاوت وب سایت استاتیک با داینامیک چیست؟


1 - در اصل سایتهای ایستا یا این که استاتیک , سایتهایی می باشند که ضرورتی برای تغییر تحول مداوم داده ها آنان شم نمی‌شود . اینگونه تارنما ها معمولا صرفا جهت معرفی کاربرد دارا هستند . عملیات آپ تو دیت رسانی محتوای وب سایت به‌تدریج صورت می پذیرد و نیازی به ارائه سرویس ها به هر صورت به طور آنلاین در اینگونه سایتها چشم نشده است . مسلما مخارج پباده سازی وب سایت برای اینگونه تارنما ها کمتر از گونه دیگر است البته در صورتیکه که بخواهید تغییری در تارنما تولید نمایید حتماً بایستی از طراح خویش بخواهید این عمل را برای شما انجام دهد زیرا سایت پنل مدیریتی ندارد . غالباً برای آپدیت رسانی از شما هزینه ای اخذ میشود .

2 - علیه سایتهای پویا یا این که داینامیک , نیاز به تغییر‌و تحول مداوم داده ها و محتوا داشته و سازه به نیازمندی و کاربرد تارنما , پباده سازی و گسترش می‌یابند . مخارج پباده سازی وبسایت و محافظت اینگونه وبسایت ها بیشتر از وبسایت های استاتیک بوده اما مخارج بعدی را در ادامه نخواهد داشت .

3 - درین در بین می شود به تقسیم بندی در توان میانه سایتهای پویا و سایتهای ایستا رسید , که می توان به عنوان سایتهای نصفه پویا به آن‌ها اشاره داشت . در سایتهای نصفه پویا , ضرورتی جهت تغییر‌و تحول محتوا و داده ها وب سایت چشم نمیشود , منتهی ارائه خدماتی همچون قابلیت رابطه با بینندگان از روش فرم های خاص و یا این که ارائه سرویس ها و کالاهای اثبات از روش سایت را می توان با برنامه نویسی جزو وب سایت آماده نمود .


فواید وب سایت های استاتیک :


√ هزینه پباده سازی کم

√ حجم پائین محتویات

√ امنیت بالا


معایب وبسایت های استاتیک :


√ مخارج آپ تو دیت رسانی سایت

√ کمبود تجهیزات مدیریتی

√ لزوم رابطه با طراح وبسایت جهت آپدیت رسانی

√ زمان بر بودن انجام تغییرات درون تارنما


معایب تارنما های داینامیک : ( در صورت پباده سازی اشتباه )


امنیت پائین خیس ( در صورتیکه که وب سایت داینامیک شما از دیتابیس استفاده نماید , بایستی در پباده سازی و کد نویسی سیستم مدیر محتوای آن اعتنا داشت به این دلیل‌که بیشتر نفوذهای اینترنتی از روش آپلود شل یا این که دیتابیس اینجکشن است . بدین ترتیب توجه در گزینش کمپانی پباده سازی سایت , مضاعف حساس است . ذکر این نکته هم با اهمیت است که با پباده سازی درست و استفاده از طریق های مطمئن کد کردن داده ها , میتوان امنیت تارنما های داینامیک را فراوان بالا پیروزی . همان طور که عمده وبسایت های مدنی و پرتال ها داینامیک میباشند . ) سوء استفاده های موسسه ها طراح ( آپ تو دیت رسانی سیستم مدیر محتوا , نصب سیستم جدیدتر و انجام تغییرات قادر است یک کدام از دلایلی باشد که کمپانی پباده سازی تارنما بعداز مدتی از شما تقاضای وجه کند! در شرایطی که که‌این مورد ها در قرارداد قید نشده باشد , انجام این اعمال کاملاً غیر انسانی است و از خلق کاری دور است . بنابر این همواره کارایی فرمائید در تعیین کمپانی پباده سازی وبسایت خویش و قراردادی که امضا می‌کنید اعتنا داشته باشید و با یک شخص باخبر مشورت کردن فرمایید )

[ امتیاز : ]
برچسب ها